Chata Rovina
horská chalupa

Restaurace

V přízemí chaty se nachází restaurace s výbornou kuchyní a příjemným personálem. 

Vaříme výbornou českou i mezinárodní kuchyni, domácí polévky, minutkové speciality, ochutnat můžete také buchty nebo chléb z domácí pece. Celá restaurace včetně ubytovacích prostor je nekuřácká. Kuřáci si mohou své cigarety a doutníčky vychutnat na zápraží.

Na nejmenší návštěvníky zde čeká veselý dětský koutek se spoustou dřevěných hraček a i stravování lze po dohodě přizpůsobit požadavkům nejmenších.

 

Kapacitu restaurace 50ti osob lze využít i jako konferenční sál.
Nabízíme zde možnost uspořádání svatebních hostin i s variantou oslavy pod širým nebem.

V létě i v zimě jistě oceníte celoroční možnost venkovního posezení s kapacitou 60 míst a s dětským hřištěm (pískoviště, houpačky a prolézačky přímo u chaty) a lehátky.

Chata je vhodná pro pořádání oslav, firemních večírků. Zajistíme kompletní servis - výzdoba, hudba, grilování, rauty, doprovodný program ...

Součástí restaurace je salonek, kde se nachází prodejní, reprezentativní kolekce výrobků lidových řemesel (např. historické sklo, šumavská keramika, dřevěné hračky, výrobky z ručního papíru, aj.). V salonku je rovněž vystaven unikátní model venkovského statku z 19. století (v měřítku 1:50 000).